VW GOLF IV HIGHLINE 2.0 BENZIN/GAZ 2002

Shitet nga: Afrim 08 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Elbasan
SHES VW GOLF IV BENZIN/GAZ E SAPO ARDHUR NGA
GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE VITI 2002.MAKINA POSEDON:
1)KASETOFON ME CD.2)XHAMA ELEKTRIK.3)KLIMA AUTOMATIKE.
4)TAVAN TE HAPUR XHAMI.5)SENDILE ME REZISTENCE.
6)SENDILE SPORTIVE.7)KUFIZUES SHPEJTESIE (TEMPOMAT).
8)ALARM.9)MBYLLJE QENDRORE ME PULT.10)DISQE ALUMINI.
11)GANXHE MBRAPA E CMONTUSHME.12.IMPJANT GAZI BRC
ME BOMBUL 77 LITROSHE I VENDOSUR NE GJERMANI DHE ME
LEJE QARKULLIMI TE SHKRUAR BENZIN GAZ.13)TIMON I LEVIZSHEM
LART POSHT PARA MBRAPA.14)DOGANE E PAGUAR.
15)TARGAT DHE SIGURACION SHQIPTAR TE PRERA ME DATE 3 SHKURT:
16)MAKINES JANE NDERRUAR VAJ MOTORRIT 0W-30.FILTER VAJI,FILTER BENZINE,AJRI DHE I KONDICIONERIT.JANE NDERRUAR TE 4/RA FERROTA DISQET.
17)AMORTIZATORET TE KATER.18)POMPE UJI.RRYP FAZE MOTORRI KOMPLET SET ME PULEXHAT.ME PAK FJALE MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE:KUSH NUK DI TI VLERESOJE KTO EKSTRA QE KA MAKINA ME MIRE TE MOS E MARRE MUNDIMIN TE TELEFONOJE FLM......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim