VW GOLF 4 1.9 TDI -04

Shitet nga: Agim 16 Sht 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shes Golf 4, 1.9 TDI (ME i te kuqe), Viti 2004, Me Klima , 1 Celes me pult, 4 Xhama elektrik, Kambio manuale, Sherbime te bera . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike,xhenerike dhe vizuale,shume e mirembajtur...

Cmimi i Diskutueshem . !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim