VW Cadyy 1.9 tdi -06

Shitet nga: XXX 12 Dhj 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Elbasan
Ne gjendje shume te mire motorike, Viti i prodhimit 2006. Motor 1.9 me nafte. Servis ne cdo 10000 km. . Taksa te paguara per vitin 2015. Me kondicioner ,mbyllje qendrore,xhama elektrike..xhamat e zinj te shenuar dhe ne lejen e qarkullimit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim