VW Caddy diesel -09

Shitet nga: Fatos 27 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
autoveture per perdorim vetjak, ngjyre e bardhe kamio manutomjetiale , viti 2009 , dy muaj ka qe ka ardhur nga gjermania, killometra origjinale te vertetuara me liber automjeti origjinal te makines nga gjermania. motorri eshte 1.9 nafte. eshte ne gjendje te persosur dhe e gatshme per cdo prove. shitet per arsye mosperdorimi.
cmimi 9000 euro i diskutueshem
ju lutem vetem kliente serioze. 0693190046
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim