U shit.flm MERR JEP ! OKAZION !!! Peugeot 206 1...

Shitet nga: juli 18 Maj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Elbasan
OKAZION !!! shitet peugeot 206 . motorr 1.4 benzine shume ekonomike dhe e mirembajtur.me siguracion dhe taksa te paguara .shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim