super smart

Shitet nga: genti 18 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Makine e shkelqyer mund ta kontrolloni ku te doni makina eshte perdorur pak koh nga nje femer ju lutem tel serioze ose ndrohet me makin me kater porta te jet automat dhe.jo shum e madhe po per femra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim