SUPER OKAZIONNNN!!!!Nissan Primera 1.6 gaz- benz..

Shitet nga: vladimir 24 Qer 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Elbasan
Nisan primera .prodhim i vitit 1992.
Kamio:mamuale
Xhama te 4 elektrik .pasqyra elektrike esht full option per kte periudhe qe esht prodhuar .makina esht ne gjendje shum te mire dhe gjithashtu ka dokumentacion te rregullt qe i skadon ne dhjetor 2014.esht sh ekonomike harxhon vetem 700 lek gaz per 100 km ....cmimi 850 euro pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim