Renge rover sport lok 2010 -06

Shitet nga: Auto.OK 11 Dhj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Elbasan
Full opsion ne gjendje shum shum te mire.. Tre muaj qe esht targuar per her te par ne shqiperi ka ardhur nga gjermania... Makinen e keni me te drejt prove ta coni ku te doni!!!! Flm dhe ju lutem jo oferta skandaloze si toka shpija dyqane o kudi un... Ju lutem te marin tel vetem te ineresuarit per blerje..ose me ndonje makin me te vogel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim