Renault Laguna 1.9 diesel automat panorama -07

Shitet nga: Renault 03 Dhj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR   5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Renault laguna 1.9 diesel automat panorama navigator ngrohje sedilesh. Sapo ka ardh ne shqiperi. Makina esht shume e mirembajtur dhe full opsion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim