Renault Espace 2.2 DTI -00

Shitet nga: Igli 18 Qer 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Ne gjendje super full options shume e fuqishme dhe voluminozeee
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 85
KM.........: 150000

Shes renalut espace 2,2 dti, shume ekonomike 5litra per 100km, xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje te levizshme 6+1, sedilje te rrotullueshme, timon me komanda,vend per televizor fishat e posacme, voluminoze, dokumenta te pagurar deri ne shkurt 2016 dhe sig te paguar, shume e fuqishme dhe stabel si makine, e posacme per familjare dhe per pasagjere dhe per pune per ata qe kane bisnese. Fulll options disqe alumni forma yll ne gjendje te shkelqyer, 4 goma te reja. E theksoj motorrii nuk harxhon as edhe nje gram vaj!!!!!!!!!
Makina ka nje sistem audio shum te mire dhe eshte shum e rehatshme neper gropa dhe kudo tjt !!!!!!!!!
Mundesi nderrimi me makine me te vogel !!!!!!!!!!!!
PRES TELETONATA SERIOZE !!!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim