Renault clio 1.2 benzin -01

Shitet nga: Bruno 22 Gsh 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
Renault clio 1.2 benzine. E vitit 2001. Kambjo manuale. Ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. 3 dyer, xhamat e par elektronik. Ngjyre e zeze. Targat e reja shqiptare me siguracion te paguar. 2500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim