Renault Grand Scenic 1.9 diesel -04 2299 euro ..

Shitet nga: Endri 17 Nën 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Elbasan
Renault shenic 1.9 diezel me dogan. Ka 3 dit qe ka ardhur nga italia. Ka per te ber parafangon dhe tavanin e brendshem. Cdogje esht perfekte,kemi dhe pjes per reno shenic
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim