ROVER 214 benzin -99

Shitet nga: keli 03 Qer 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Elbasan
SHITET RANGE ROVER 4.6 CC ME MENZIN & GAZ. 8 PISTONA
VITI PRODHIMI 1999
ME KAMJE AUTOMAT
KA DHE 4 GOMA ME TE MEDHAJA REZERVE QE MUND TI PERDORNI NE VENDE MALORE.

ME TARGA TE REJA DHE LETRA TE PAGURA DERI NE FUND TE VITI 2014
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE XHENERIKE.

E ARDHUR NGA ANGLIA TIMON, KRAU DJATHT.
Cel.0662340344 Plus...........Cel 0694870886 Vodafon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim