Pezho 406 benzine super e re

Shitet nga: timi 14 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
shitet pezho 406 ,letra te paguara per nji vit motorr 1.8 benzine ne gjendje shum shum te mire .makina eshte e bler me 0 dhe e perdorur vetem NGA nje person ..makina ka ndezje me kod ..kondicioner komanda ne timon sensor shiu..etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim