Shes Makine

Shitet nga: Bledar 05 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
E sapoardhur nga Italia,dogane e paguar,me servis te kompletuar ne Itali.Shume ekonomike dhe e mirembajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim