Peugeot 206 -02

Shitet nga: gerti 11 Krr 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Elbasan
makina ka motorr 1300cc esht ne gjendje shum te mir pune, ka kasetafon origjinal me komand te dora disqe origjinale te makines dhe goma shum te mira e te tjera..makina ka disa gjera extra..e sapo ardhur nga jasht dhe e sapo zhdoganuar me te gjitha serviset e bera dhe esht e gatshme vetem per ti ven targat....cmimi i DISKUTUESHEM!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim