Peugeot 106 1.1 benzin -93

Shitet nga: peugeot 30 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Elbasan
Peugeot 106 1.1 benzin 93
125.000 km
ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
e sapo ardhur nga italia
4 goma te rreja etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim