Oplel Astra 1.7 tdi -01

Shitet nga: ndricim 22 Maj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Elbasan
makina eshte me dokumenta te rregullta.....eshte ne gjendje shum te mire pune....sherbimet e sapobera...makina eshte e paster si jasht edhe brenda...makina eshte 1.7 nafte dhe harxhon 5 litra per 100 km...te interesuarit te kontaktojne.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim