Opel Zafira dizel -02

Shitet nga: Kristi 19 Gsh 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Elbasan
Opel Zafira Vitit 2002 ne qendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike..... Taksa dhe siguracion te paguar deri ne Shkurt 2015...... Jam i gatshem per cdo lloj prove....!! makina eshte kjo ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim