Opel Zafira 2.0 Diessel -01

Shitet nga: Endri 02 Dhj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Elbasan
Shes makinen ne gjendje shum te mir ... Me dogan dhe letra te prera ,,,, 6+1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim