Opel Signum dizel -03

Shitet nga: Nertil 01 Dhj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Elbasan
Opel signum me motorr 2.2 nafte ..makina ndodhet per momentin ne itali me targa italiane ..kush eshte interesuar e bim dhe ne shipri makinen ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim