Opel Corsa 1.2 benzin -01

Shitet nga: igli 15 Maj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Elbasan
shitet opel corsa. viti 2001. 1.2 benzin ne gjendje shum te mir motorike edhe xhinerike. 125mij klm te bera, e gacme per cdo prove, e sapoardhur me letra 1 vit te paguara dhe me targa te reja cmimi 2200 euro...tel 0692271604....faleminderit per mirkuptimin...!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim