Opel Astra diesel -03

Shitet nga: Aurel 13 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Elbasan
Opel Astra
Viti 2003
Ngjyra :Blu dhe veshje meshine ngjyr Blu....
Motorr 2200 naft...
74000 km...ardhur nga italia para 2 muajsh
Ne gjendje sh te mir....goma sh te reja...
Me letra shqiptare deri tetor 2015.
Muzik sh te madhe..10 boxe...dyert me hapje nga lart...e gjith sportive...
Cmimi 4700 euro
Tel : 0685412463
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim