Okazion Mercedes1650 Eruo benzin gasviti1995 700..

Shitet nga: igli 16 Dhj 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 650 EUR   1 850 EUR

Komuna: Elbasan
Makina super ne gjendje super me sedilje elktrike me impiant gazi shume ekonomik dy airbag cmim 1650 euro me dokumnea te paguara deri ne shtator te 2015 ne gjendje super fare fotot flasin vete , cimim 1690 euro ose nderrohet. Shum i bukur sport kofano dhe maskarino karbon, sedilje elektrike ,disqe dhe goma te reja sport makina harxho 700 leke 1oo km dhe bombulen e ka ke goma rezerv
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim