Nissan Mirca 1.2 benzin -94

Shitet nga: nisan 08 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Elbasan
nisan micra ne gjendje te mir pune ............................harxhon 4.5litra ,..........................1.2benxin.....................ngjyr e kuqe shum e mirmbajtur e shes per arsye se kam dhe tjeter dhe ska kush ta perdori
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim