NISSAN NAVARA 2.5 DCI 2008 AUTOMATIK -08

Shitet nga: mario 14 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Elbasan
Nisan /NAVARA 2.5 DCI ME 4 PISTONA. :VIT PRODHIMI I 2008 . 76.000 KILOMTRA. KAMIO AUTOMATIEK SEDILJE LEKURE ME NGRFJE E FOTFJE ME LEVIZJE ELEKTNIKE. ME XHAM E TAVAN. DVD. NAIGATOR. AUDIO CD. SISTEM ALRMI KOMJUTER NE BORD SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.. 4 GOMA TE REJA . MAKINA ESHT ME TE GJTIHA OPSINET FULL EXTRA.. MAKINA ESHTE ME DOGAN TE PAGUAR ME TARGA EHDE ME SIGURACION TE PRER PER 1 VIT.. PER ME TEPER SHIKONI FOTOT. CEL: 0695314441
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim