Mercedez Benz E 300 Avantgarde Automatik -98

Shitet nga: Endi Balza 20 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Elbasan
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Makina nuk ka asnje gervishtje nga jasht (sapo lyer) dhe jane bere te gjithe sherbimet e mundshme . Nga brenda eshte lekure , masazhator sedilje per shoferin , kondicioner , klima ,airbag, telefon, ksenon ! Edhe pse makina eshte e vitit 1998 eshte e pajisur me thuajse te gjithe opsionet e makinave te reja dhe eshte shume e mirembajtur! Dokumentat jane paguar deri ne gusht 2015 ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim