Mercedes c 220 cdi -02

Shitet nga: Bedri luniku 22 Maj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Elbasan
mercedes c-class 220 cdi Blu ,kambio manuale , tapiceri ngjyr zi ,gaz dore vet regjistrues , bagazhier 6 cd, full air bag , timoni me vet regjistrim pozicioni ,kondicioner , xhama elektrik , sensor drite dhe shiu , hapje dhe mbyllje e xhamave automatike me pult , disqe alumini ekstra R/17 , makine harxhon 5,5 litra ne 100km , te gjitha serviset e kryera dhe te shenuara ne bllok, km i ka origjinale , goma 80% , me 2 celesa original, me te gjitha taksat e paguara per 1 vit , esht e pa prekur ne asnje vend fiks si ne foto,makina edhe kembehet me makin tjeter.. nr tel : 0695252998..ose 0694095909
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim