Mercedes-benz -03

Shitet nga: arjan zdrava 23 Nën 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Elbasan
SHITET MERCEDES-BENZ NE GJENDJE SHUM TE MIRE VITI 2003 , MOTORR 270 NAFTE , SEDILJE LEKURE, ME NGROHJE DHE FTOHJE PARA MBRAPA , KAMJE AUTOMATIKE,,ME KLIMA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim