Mercedes S 550 benzin -07

Shitet nga: S550 12 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Komuna: Elbasan
Mercedez benz S 550 viti 2007 sistem Amerikan me 65000 milje origjinale Full options i gatshem per cfardolloj kontrolli apo prove.Makina esht pothuajse e re. disqet dhe gomat Michelin i ka te sapo vendosura te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim