Mercedes S 320 cdi -02

Shitet nga: s class 09 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Mercedes Benz S class 320 ,Gri metalizato, automatik/tiptronik,ksenon.sedilje lekure me ngrohje me masazhator,xhama te zinj origjinal sedilje me memorie,navigator, sedilje elektrike para edhe mbrapa , pasqyra me palosje, klima bizonale,kroskot me rimeso druri, kompresor per ulje ngritje te makines i ri plus me jastiket e rinj, disqe alumini origjinale mbyllje qendrore. Makine e mirembajtur me dokumeta e targa taksa e paguar deri ne 2015 . Makina eshte ne dispozicion per cdo kontroll dhe prove, makina eshte full option , telefon.mundesi nderrimi...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim