Mercedes ML 270 CDI -01

Shitet nga: lidio 01 Dhj 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Elbasan
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 147
KM.........: 193000

Shes Mercedes Benz ML 270 CDI viti 2001. 2.7 nafte,kambio automatike. Ne gjendje te shkelqyer. e sapo ardhur me dogane te paguar. makina eshte me xhama te zinj origjinal sendilet meshine ngjyre gri me ngrohje,gomat e reja,audio navigation dhe shume opsione te tjera. eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj prove.

Tel. : 0685648928

Cel. : 9673848460
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim