Mercedes E270 cdi -00

Shitet nga: rimi 09 Jan 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Elbasan
E 270 cdi........makina ne gjendje te mire...e sapo targuar ne shqiperi....taksat dhe siguracioni deri ne tetor 2015.....kamio manuale 6+1......me klima....viti i prodhimit 08.2000......sendilje elektrike.....pasqyrat elektrike me mbyllje....shitet per arsye emigrimi....cmimi3400 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim