Mercedes E 270 cdi -01

Shitet nga: Ilir Graceni 19 Maj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Elbasan
Mercedes-Benz E-class 270 cdi avantgarde viti 2001 nafte automjeti eshte ne gjendje sh tmir xhenerike dhe motorike te gjitha sherbimet e bera dhe dokumentacione tpaguara dhe trregullta deri nfund tvititme 259331 km origjinale kambio automatike cmimi 4000 mijeuro por i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim