Mercedes E 250 dizel -95

Shitet nga: Genti 30 Sht 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Elbasan
Mercedes Benz
E-CLASS 250
TURBO DIESEL I MODIFIKUAR PER FUQI TE LARTE POR DUKE RUAJTUR BUXHETIN
CAMBIO MANUALE
DISQE ORIGJINALE BENZ 16"
TAPICERI LEKURE E MIRMBAJTUR
GJENDJA MOTORIKE DHE XHERIKE PERFEKTE (NDRRIM VAJI DHE FILTRA CDO 15.000 KM)
LETRA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2015.
MOS NGURONI TE KONTAKTONI PER CDO PYETJE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim