Mercedes E 250 diesel -98

Shitet nga: Benz 25 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Elbasan
*MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE!!!
* KA TE GJITHA LETRAT DERI NE 2015
*KA DRITA KSENON LART/POSHTE DHE STOPA LED MBRAPA
*SALLON LEKURE DHE PERDE ANESORE
*DISQE 17" TE KROMUAR DHE GOMA NE GJENDJE 75%
*KA TE GJITHA OPSIONET E MUNDSHME PER MODELIN E VET

NR KONTAKTI; 069 68 49 400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim