Mercedes E 320 cdi -01

Shitet nga: AGON 06 Tet 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
mercedesi posedon keto gjera . automatik tiptronik xenon karrige me nxemje dhe ftohje klima irbeg etj. menje fjal full extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim