Mercedes CLS 350 benzin -07

Shitet nga: Olsi 08 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 800 EUR

Komuna: Elbasan
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo prove , shitet per arsye mosperdorimi. Eshte full opsion dhe me look si AMG. Tapiceria eshte lekure dhe ngjyre e zeze, teper e vecante ne llojin e vet .Makina ka bishta sportiv. Me siguriacion dhe me letra te prera der ne 2015 . Ka 190132 km origjinale . Ka drita xenon.. >> okazion << ... !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim