Mercedes CLS 320 benzin -07

Shitet nga: toni 22 Tet 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   18 000 LEK

Komuna: Elbasan
MERCEDE CLS 350 BENZINE WALD BLACK BISON 2014 VERSION..... KAMBIO AUTOMAT 7G TRONIK DHE NE TIMON F1... SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA SENSOR SHIU SENSOR DRITE FENERE TE LEVISSHEM DHE NE KTHESA FENER MJERGULLE LED ORIGJINAL TE SETIT WALD DISQE 18 GOMA 80% SEDILJET ME MEMORJE NGROJE MASAZH FRYRJE SISTEMI AUDIO HARMAN KARDON 7LOGIC PRO SITEM NGROHJE DHE FTOHJE DHE KUR MAKINA ESHTE E FIKUR KLIMA ZONE PASQYRATE PALOSESHME DHE ME FOTOKROMATRIK MAKINES I JANE KRYER SE FUNDMI MAKINA RUHET NE GARAZHD ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER... NDRRIM I MUNDSHEM...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim