Mercedes CL500 benzin -03

Shitet nga: Leonard 22 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Elbasan
Makina eshte perdorur shum pak ne shqiperi sic tregojne edhe fotot. Taksat dhe siguracioni te paguara deri ne korrik te 2015.
Full ekstra dhe cdo gje funksionale.

Cmimi 10.000 euro. Mundesi nderrimi me makine me vler me te vogel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim