Mercedes C 270 CDI -02

Shitet nga: Hazis 05 Gsh 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Mercedes Benz C270 CDI ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Makina eshte e pajisur me dokumenta te rregullta e me kolaudim e siguracion deri ne qershor te vitit 2015. Makina ka hyre ne shqiperi ne qershor te ketij viti dhe eshte ne gjendje shume te mire. Makina ka disqe 17' dhe eshte e gatshme per cdo prove. Cmimi 5000 Euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim