Mercedes C 250 diesel -00

Shitet nga: neteniss 03 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
shitet c-class viti 2000 portobagazh disqe alumini goma70% kondicioner kambio manuale abs,srs,esp,xhama dhe pasqyra elektrike kasetofon me disk mp3 ne gjendje super e porsaardhur nga italia me dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim