Mercedes C 220 dizel -97

Shitet nga: Arian 09 Qer 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Komuna: Elbasan
shitet dhe nderrohet me ndonje makine tjeeter plus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim