Mercedes C 220 dizel -08

Shitet nga: velo 01 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Elbasan
makina ndodhet per momentin ne itali dhe eshe me targa italiane......makina eshte ne gjendje shume te mire sic e shifni dhe tek fotot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim