Mercedes C 220 dizel -05

Shitet nga: xhulio 28 Sht 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Elbasan
shes c classe 220 viti 2005 ne gjendje shume te mire... makina eshte e ardhur nga gjermania servise te bera
full options ngjyre gri disqe alumin AMG xenon navi etj...makina eshte super te interesuarit te kontaktojne....na falni per momentin me eshte prit tel dhe skam fotografi......kontaktoni ne nr e tel.....faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim