Mercedes C 220 diesel -97

Shitet nga: mikel 17 Jan 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Elbasan
shes c klas 220 naft ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryara dhe dokumenta te paguata deri ne dhjetor 2015 makina esht shum e mirmbajtur shitet per arsye mospordorimi cmimi 2400 euro I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim