Mercedes C 180 benzin -96

Shitet nga: ledio 17 Gsh 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Elbasan
makina eshte ne gjendje perfekte, motorrike dhe xhenerike,c clas 1.8 benzine eshte ngjyr e zeze metalizato me disqe alumini 15 te benzit me llampa antinebie me kondicioner xhamat te katert elektrik me pult origjinal te c clasit me sinjale te pasqyra . makina shitet per mos perdorim ngaqe kam marr tjeter , ajo shitet me nje cmim te arsyshem 3 milion lek shqiptare pak i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim