Benz Look AMG EVO E270 CDI Nafte, Automatik, TOP!

Shitet nga: Benz Dje 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270
Mercedes Benz E-Class 270 CDI Look AMG EVO, Automatike, Viti 2003, 238 872 KM, sensor dritash, sensor shiu, sensor parkimi origjinale, klima dixhitale katerzonale, pasqyra me mbyllje me buton, limitator shpejtesie, NAVI, CD, bagazhier me 6cd, sistem muzike Harman Kordon, sistem antivjedhje, sallon 2009 me sedilje elektrike gjysem lekure gjysem lecke shume te paster, xhama te zinj, xeon-bixeon full led, disqe 17” me goma te reja, disponon dy celsa nje me nikelate 2009 dhe nje fabrike. Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, e gatshme per c’do lloj prove nga ana juaj! Me dokumenta te prera deri ne Dhjetor 2019, siguracioni i ka mbaruar do ti prihet ne momentin qe blihet nga ana ime! CMIMI: 5300 EURO NR CEL: +355692904087
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim