Mercedes Benz E 220 cdi---2006

Shitet nga: mercedes benz 14 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
Shitet mercedes benz e class 220 nafte... ngjyra e zeze... sallon lekure ngjyre bezhe... kambio automatike... navigator te madh...me kamera parkimi... sensor parkimi... sensor shiu... sherbimet e sapo kryera vaj filtra...shume e paster brenda dhe jashte sic shihet... me targa te huaja... dogan te paguar... e sapo ardhur nga gjermania... vetem shitet... cmimi 6500 euro i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim