Mercedez benz

Shitet nga: Denis 07 Dhj 05:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
S320cdi full opsion Look AMG,versioni Lungo(limuzin)
Ngjyra-e zezë
Kamera para dhe nbrapa
Sediljet me ngrohje dhe ftohje,me komanda elektronike,memorie dhe mbrapa.sediljet me masazh dhe fryrje elektronike nëper kthesa.
Xhamat 2ngjyresh dhe perde anesore dhe mbrapa origjinale të makines me telekomandë.
Servis të sapo bërë,filtra vai motorri vaj kambio,filtrat e kondicionerit,ferrota.etj etj
Xhan panoramik para dhe mbrapa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim